spot_img
8.7 C
Pristina
23/04/2024

Milioneri kosovar me minierë në Afrikë, tregon se si u mashtrua me shitjen e arit

n’ZOOM me Albina Zeneli pati të ftuar Baki Baliu.

Për ju që ende nuk e njihni, ai jeton dhe vepron në Afrikë, njofton nzoom.biz.

I njohur me nofkën BOSS B, milioneri kosovar ishte i pari që u largua nga vendlindja duke krijuar një biznes të rrallë.

Ai blen dhe shet diamante me shifra marramendëse.

Detajet e plota i gjeni tek linku. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news