spot_img
8.7 C
Pristina
22/04/2024

Vesa do Romeon, Romeo do Heidin! Trekëndëshi i përfolur bëri lëmsh rrjetin

Rrjeti u bë lëmsh dhe kemi gjithandej lajme të ‘BBVA’.

Në fokus janë përsëri lidhjet e dashurisë që krijohen brenda shtëpisë, shkruan nzoom.biz.

Mbrëmë Heidi dhe Romeo u martuan me një ceremoni të këndshme.

Ky i fundit duket se pëlqehet edhe nga ish-banorja, Vesa Smolica.

Episoda e re e n’ZOOM me Albina Zeneli ju njeh me detajet ekskluzive të kësaj ndodhie. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news