spot_img
8.7 C
Pristina
23/04/2024

Seriali ‘Ne’ bën bashkë Kosovën dhe Maqedoninë

Në episodën e kaluar n’ZOOM me Albina Zeneli ju solli prapaskenat e një seriali vendor.

Bëhet fjalë për ‘Ne’, shkruan nzoom.biz.

Në këtë prodhim janë bërë bashkë 4 gratë e trevave të ndryshme, kryesisht Kosovë dhe Maqedoni të cilat tregojnë më shumë rreth roleve.

Për të kuptuar më shumë detaje rreth setit e po ashtu për t’i dëgjuar prononcimet e aktoreve ju ftojmë ta ndiqni storien e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news