spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

I diagnostifikuar me një kancer te rrallë, miqtë ndihmojnë kolegun e tyre Lulzim Rexha

Lulzim Rexha është një aktor i njohur dhe i dashur për publikun.

Ai fatkeqësisht vuan nga një sëmundje, shkruan nzoom.biz.

n’ZOOM ishte e pranishme në eventin e organizuar nga kolegu i tij, njëherësh aktori Fatmir Spahiu i cili mblodhi komunitetin e artistëve.

Ata kontribuan me aq sa patën mundësi duke dhënë të holla.

Për këto dhe detaje të tjera ju ftojmë ta ndiqni storien e mëposhtme. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news