spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Ku u zhduk Ylli Demaj? Këngëtari rikthehet dhe zbulon sa paguhet për dasma

Episoda e radhës e n’ZOOM ju solli materiale të shumta.

Pjesë e saj ishte edhe Ylli Demaj, njofton nzoom.biz.

Këngëtari i njohur i muzikës popullore hapi zemrën duke ndarë me shikuesit edhe shifrat e pagesave që merr për dasma.

Për detaje të tjera ju ftojmë ta ndiqni storien e mëposhtme. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news