spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Nuk e pati gjatë! Heidit i zbulohet strategjia, lidhja me Romeon është totalisht e trilluar

Heidi është banorja e cila për momentin po diskutohet tejmase.

Kjo ngase i ka shpëtuar disa televotimeve e po ashtu fokusin e ka tek loja, shkruan nzoom.biz.

Ajo ka nisur prej kohësh një romancë me banorin tjetër, Romeo Veshaj.

Teksa ky i fundit po luan me zemër, bukuroshja shqiptare po përdor strategji të hatashme.

A i bie kjo që Heidi u lidh sa për sy e faqe dhe nuk ka aspak ndjenja?

Rubrika e mëposhtme realizuar nga n’ZOOM me Albina Zeneli ju sjell të gjitha detajet. /nzoom.biz/

 

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news