spot_img
27 C
Pristina
15/06/2024

Ekskluzive: Besarti dhe Valirja po bëhen prindër

Një aktor i njohur i serialeve vendore por edhe i teatrit.

Bëhet fjalë për Besart Zeneli, shkruan nzoom.biz.

Ai është i martuar me Valirën e cila e ushtron po ashtu profesionin e aktores.

Dyshja janë duke i shijuar këto ditë sepse siç mëson n’ZOOM çifti do të bëhen prindër.

Për këto dhe detaje të tjera ju ftojmë ta ndiqni materialin e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news