spot_img
27 C
Pristina
15/06/2024

Tronditet showbizi shqiptar! Vritet reperi i njohur

Kjo sepse mësuam për vdekjen e një të riu shqiptar, njofton nzoom.biz.

Ka humbur jetën Amar Ismani nga Shkupi.

Ai ishte 29 vjeçar dhe informacionet e para janë se i njëjti ka qenë i përfshirë në një përleshje.

Përndryshe, miku i tij njëkohësisht artisti Benny e ka publikuar lajmin në rrjetin social Instagram. /nzoom.biz/

 

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news