spot_img
25.7 C
Pristina
15/06/2024

E grushtoi keq, por i’a fali! Teuta rikthehet me bashkëshortin

Teuta Selimi po kalon në një periudhë aspak të këndshme.

Ajo dhe bashkëshorti i saj hasën në disa keqkuptime por jo vetëm, njofton nzoom.biz.

Këngëtarja kosovare përfundoi duke kërkuar ndihmë në dyert e institucioneve shtetërore.

Dhunë nga dy familjet, Teuta Selimi padit burrin dhe vëllain e saj

Teuta e paditi atë dhe vëllaun e saj duke i rënduar me dhunë në familje.

Asaj i vdiq tani babai e duket se gjithcka po e lë në të kaluarën dhe u ribashkua me bashkëshortin.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news