spot_img
25.7 C
Pristina
15/06/2024

Heidi xheloze për Elvanën? Vlon rrjeti nga veprimi i papritur i saj

Janë një ndër çiftet më të komentuara në mediat rozë.

E kemi fjalën për Heidi Baci dhe Romeo Veshaj, shkruan nzoom.biz.

Ata janë duke kaluar ditët më të mira si dy pëllumba të dashuruar.

Por, bukuroshja e cila jeton dhe vepron në Itali duket se i ka mbetur hatri nga vizita që Elvana i bëri të dashurit të saj në finale.

Për këto dhe detaje të tjera ju ftojmë ta ndiqni insertin e mëposhtëm realizuar nga emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli. /nzoom.biz/

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news