spot_img
34.5 C
Pristina
21/07/2024

Koncerti i Noizyt dështim? Reperi premton event tjetër në gusht

Noizy e organizoi një event në Tiranë.

E entja e datës 27 qershor në kryeqytetin shqiptar ishte Alpha Show III.

n’ZOOM ishte e pranishme dhe ju sjell pamje ekskluzive nga ky event.

Në anën tjetër, nikoqiri i Alpha Show, Noizy ka reaguar përmes një postimi në Instagram duke theksuar gabimet që i pati gjatë organizimit e madje ka premtuar se ekziston mundësia ta mbaj përsëri në muajin gusht. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news