spot_img
34.5 C
Pristina
21/07/2024

Amiri dhe Juli në një lidhje dashurie? Imazhi që zbulon gjithçka

Një lajm që ka qarkulluar këto ditë ishte fotografia e Julit dhe Amirit.

Ky i fundit e akuzoi ish-banoren e ‘BBVK’ për një ‘tradhëti’, shkruan nzoom.biz.

Ajo e ka festuar ditëlindjen me një atmosferë të bukur por jo vetëm.

Juli u fotografua me futbollistin Amir Rrahmani e madje bukuroshja ishte përfolur edhe për një romancë me reperin Noizy, histori të cilën ajo e rrëfeu brenda shtëpisë.

Në anën tjetër, Amiri ishte partneri i fundit publik i këngëtares Era Istrefi e që janë ndarë. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news