spot_img
34.5 C
Pristina
21/07/2024

‘Prindërit kanë qarë’, Ermal Demiri fiton çmimin e parë në Greqi

Ermal Demiri ishte pjesë e emisionit n’ZOOM me Albina Zeneli.

Ai foli rreth çmimit të parë që e mori në Greqi, shkruan nzoom.biz.

Këngëtari kosovar mes tjerash rrëfeu për emocionet e para gjatë performancës e po ashtu për reagimin e prindërve të tij.

‘Kanë qarë pasi mbarova interpretimin’, ishin fjalët e artistit Demiri.

Për këto dhe detaje të tjera ju ftojmë ta ndiqni materialin e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news