spot_img
8.7 C
Pristina
23/04/2024

Nuk ishte dakord! Por, çka i tha partneri Zhaklinës pak para hyrjes në ‘BBVA’?

Zhaklina Gjolla ishte banore e edicionit të dytë të ‘Big Brother Vip Albania’.

Ajo ka qëndruar vetëm 7 ditë, njofton nzoom.biz.

Kjo për arsye personale të cilat gazetarja shqiptare nuk hezitoi t’i tregojë publikisht.

Zhaklina ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM me autore dhe moderatore Albina Zeneli e foli rreth kësaj eksperience.

Ajo po ashtu tregoi se çka i tha partneri i saj pak para hyrjes në këtë Reality Show. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news