spot_img
26.4 C
Pristina
25/07/2024

Kiara vendos të distancohet nga Luizi, ja reagimi i këtij të fundit

Luizi dhe Kiara janë personazhet më të njohura të momentit.

Ata janë brenda shtëpisë së ‘Big Brother Vip Albania 2’, shkruan nzoom.biz.

Dyshja e këndshme po diskutohen herë pas here për raportin e tyre por jo gjithmonë për të mirë.

2 ditë më parë Kiara i’a tha në sy Luizit se nuk e do ashtu si e pret ai sepse nuk njihen akoma.

Ajo se çka kërkon prezantuesja shqiptare është koha dhe hapësira. /nzoom.biz/

 

LAJMET E FUNDIT
Related news