spot_img
0.8 C
Pristina
30/01/2023

Doli nga ‘BBVA’ për tu martuar me partnerin? Ja rrëfimi ekskluziv i Zhaklinës

Bëhet fjalë për Zhaklina Gjolla, shkruan nzoom.biz.

Ajo ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli ku mes tjerash rrëfeu pak detaje edhe nga jeta private.

Kur do të fejohet apo martohet ajo?

Për këto dhe detaje të tjera ju ftojmë ta ndiqni intervistën e plotë. /nzoom.biz/

spot_imgspot_imgspot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news