spot_img
13.6 C
Pristina
29/05/2024

Einxhel nuk përmbahet, shpërthen publikisht ndaj këtyre personave

Ani pse edicioni i dytë i ‘Big Brother Vip Albania’ po mbahet, vëmendje akoma po merr ai i vitit të kaluar.

Më saktë, personazhet që ishin pjesë e shtëpisë përmenden ende në mediat rozë, shkruan nzoom.biz.

Një rast i ngjashëm është dhe ai i Einxhel Shkira, moderatores e cila u martua me Dj Dagz i cili po ashtu ishte banor.

Ajo ka shpërthyer ndaj komentuesve në rrjetin social Instagram dhe nuk u përmbajt aspak.

Përndryshe, emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli pati sjell një storie me çiftet që i’a panë ‘hajrin’ në këto Reality Show. /nzoom.biz/

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news