spot_img
14.4 C
Pristina
03/06/2023

Kjo nuk pritej aspak! Afrim Muçiqi flet për çmimin e dasmës

Afrim Muçiqi pëlqehet shumë nga publiku për llojin e muzikës që e këndon.

Ai është një mjeshtër i madh i dasmave dhe di t’i bëjë më së miri ato, shkruan nzoom.biz.

I hapur si gjithmonë me emisionet argëtuese, edhe këtë herë nuk mungon një rrëfim ekskluziv nga këngëtari kosovar.

Ekskluzivisht për n’ZOOM me Albina Zeneli, Afrimi hap zemrën e flet për cmimin e një dasme apo ahengu familjar.

Intervista e plotë ju pret në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news