spot_img
17.2 C
Pristina
13/04/2024

A ishte e qëllimshme? Dënimi i produksionit për Atdheun ‘kthjell’ lojën e Julit

Mbrëmë ishte Prime i radhës i ‘Big Brother Vip Kosova’.

Gresa ishte e eleminuara e spektaklit por fati qëndroi në anën e saj, shkruan nzoom.biz.

Kjo sepse bukuroshja e cila jeton dhe vepron në Itali pati biletën e kthimit duke bërë kështu që e njëjta ta vazhdojë garën edhe më tutje.

Por, ai që ka thyer rregullat e ‘Vëllaut të Madh’ ishte Atdhe Xheravina e shkoi direkt në nominim.

Banori ka ndërruar pak strategjinë dhe shikoni përmbledhjen e mëposhtme realizuar nga emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news