spot_img
19.8 C
Pristina
21/09/2023

Atdheu ironizon me Stresin, pamje që nuk u transmetuan asnjëherë

Mbrëmë brenda shtëpisë së ‘Big Brother Vip Kosova’ pati momente të qeta.

Kjo sepse konkurrentët u ballafaquan me lojën me shishe ku zbuluan shumë të vërteta rreth privatësisë së tyre, shkruan nzoom.biz.

Atdheu i cili u akuzua për lojën e pistë me Juliana Nura i tha disa fjalë për Stresin.

Banori më i ri u shpreh se reperi nuk di të debatojë dhe për më tepër nuk i respekton aspak femrat. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news