spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Çka nuk ka ditur publiku nga lidhja e Kiarës dhe Butrintit?

Lidhja e Kiara Tito dhe Butrint Imeri gjendet akoma në krye të mediave.

Ani pse ka mbaruar qe gati 4 vite, prezantuesja si duket ende ka ndjenja për këngëtarin, shkruan nzoom.biz.

Banorja e ‘Big Brother Vip Albania 2’ nuk ka hezituar që mes rreshtas ta përmend romancën me Trintin.

Madje qenkan disa detaje private që publiku më parë nuk i paska ditur.

Ndiqni videon e mëposhtme. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news