spot_img
15.1 C
Pristina
15/06/2024

Po po, edhe Arbana i’a huqi veshjes mbrëmë

Spektakli i natës së mbrëmshme i ‘Big Brother Vip Albania 2’ ishte më i qetë se zakonisht.

Banorët debatuan por i kanë zgjedhur mosmarrëveshjet, shkruan nzoom.biz.

Maestro ishte përballë Kutisë së Pandorës ku si pasojë e pati që t’i zgjedhë 4 konkurrentë që nuk kanë të drejtë të nominojnë.

Luizi i ka shpëtuar nominimit këtë javë dhe tani do ta diskutojmë pak veshjen e Arbanës.

Për dallim nga Prime tjera ku ajo ka shkëlqyer, tani me këtë fustan nuk po duket edhe aq mirë.

Shikoni e vlerësoni ju vetë. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news