spot_img
25.7 C
Pristina
15/06/2024

E ofendoi me fjalë, ndizet debati i ashpër mes Luizit dhe Kiarës

Kiara dhe Luizi kanë debatuar ashpër ditën e djeshme.

Konkurrentët e ‘Big Brother Vip Albania 2’, u acaruan dhe për disa orë nuk folën me njëri-tjetrin, shkruan nzoom.biz.

Dyshja e këndshme e ekranit e harruan hatërmbetjen dhe rregulluan raportin e tyre,

Prezantuesja shqiptare u prek nga qasja e Luizit dhe në natën e kaluar i tha se nuk e toleron më.

Se çka do të ndodhë nesër në spektaklin e radhës mbetet të shihet. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news