spot_img
13.6 C
Pristina
29/05/2024

I del situata nga kontrolli, Stresi zbulon strategjinë brenda shtëpisë

Stresi është banor në ‘Big Brother Vip Kosova’.

Ai u fut brenda që nga dita e parë, pra 5 dhjetor, shkruan nzoom.biz.

Ani pse pjesë e shumë debateve të cilat jo gjithmonë përfundojnë mirë, reperi ka zgjedhur strategjinë e tij për lojë.

Por, e keni vënë re se Arkimed Lushaj shpesh hedh kunja edhe për njerëzit jashtë shtëpisë më të famshme të momentit?

Ndiqni storien e mëposhtme dhe kuptoni detajet. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news