spot_img
34.5 C
Pristina
21/07/2024

‘Fatushi’ fut në sherr Florin dhe Afrimin? Ky i fundit publikon bisedat mes tyre

Afrim Muçiqi ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli.

Ai foli për karrierën e tij ndërvite e madje u sfidua me pyetjet e kutisë, shkruan nzoom.biz.

Mes tjerash, këngëtari i muzikës popullore nuk hezitoi të ndajë me shikuesit edhe disa detaje nga e kaluara.

Afrimi zbuloi se disa artistë i kanë rikthyer hitet e tij, por a kanë kërkuar të gjithë leje?

Ekskluzivisht për n’ZOOM, ai pranoi ta rrëfejë ngjarjen me Flori Mumajesi dhe projektin ‘Fatushi’.

Ndiqni intervistën e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news