spot_img
19.8 C
Pristina
21/09/2023

Ish-banorja e ‘BBVA’ nuk e beson puthjen, thotë se Kiara po përdor Luizin

Shtëpia e ‘Big Brother Vip Albania 2’ mbrëmë ishte e mbushur me njerëz.

Arsyeja e gjithë kësaj ishte dasma që organizuan për Kiarën dhe Luizin, shkruan nzoom.biz.

Ky i fundit ka performuar në mënyrë të shkëlqyer me Altin Shira dhe arritën ta emocionojnë prezantuesen e cila në dita momente shihet duke qarë.

Dhe, puthja e famshme ndodhi duke bërë kështu që brenda formatit të krijohet çifti i parë prej së vërteti.

Por, ish-banorja Zhaklina Gjolla nuk mendon kështu.

Ajo gjatë një interviste dhënë për emisionin n’ZOOM u shpreh se Kiara po e përdor këngëtarin Ejlli për lojë. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news