spot_img
25.7 C
Pristina
15/06/2024

Adrola dhe Capital T premtojnë dasmë luksoze në 2023?

Adrola Dushi është një modele e njohur dhe e suksesshme në botën e artit dhe showbizit shqiptar.

Nga martesa e parë ajo e ka një djalë me emrin Troi, shkruan nzoom.biz.

Por, jeta ka vazhduar edhe pas ndarjes nga Adis duke krijuar njohje të reja.

Prej vitesh thuhet se Adrola dhe Capital T janë çift por asnjëri e as tjetri kurrë nuk e pohuan as mohuan.

Ajo që dihet është se dyshja janë më të lumtur se kurrë më parë.

A do të kemi një dasmë luksoze në 2023?

Për këto dhe detaje të tjera ndiqni storien e mëposhtme nga emisioni n’ZOOM. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news