spot_img
17.2 C
Pristina
13/04/2024

Doli në pah! Ish-konkurrenti i “Për’puthen” rrezikon burgun

Ishte pjesë e një emisioni ku u njoh me vajza të ndryshme.

Bëhet fjalë për Azem Halimi, shkruan nzoom.biz.

Ai ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM ku mes tjerash hapi zemrën e i rrëfeu disa detaje nga privatësia e tij.

Ish-konkurrenti i “Për’puthen” zbuloi se ishte në sherr me policinë duke rrezikuar burgun.

Për këto dhe detaje të tjera ndiqni intervistën e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news