spot_img
15.1 C
Pristina
15/06/2024

Vedati është brenda, por çka ka lënë jashtë shtëpisë? Zbulohet detajet

Mori vëmendje të madhe prej kur u bë pjesë e ‘Big Brother Vip Kosova’.

E kemi fjalën për Vedat Bajrami, shkruan nzoom.biz.

Ai po vazhdon të krijojë situata nga më të ndryshmet ku nuk mungojnë as batutat e këndshme.

Mbrëmë ishte darka e të nominuarve e Vedati i tha disa mendime për Stresin ku këtij të fundit nuk i kanë pëlqyer aspak.

Por, derisa aktori i humorit ‘Lufton’ brenda për çmimin e madh prej 200 mijë eurosh, jashtë e ka lënë pezull çështjen me Osman Azemi.

Emisioni n’ZOOM pati sjell zanafillën e këtij problemi dhe video e mëposhtme ju njeh me detajet ekskluzive. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news