spot_img
14.6 C
Pristina
27/09/2023

Dea me inat të plotë, nominon Efin, Kiarën dhe Luizin

Xhonatan u largua sonte nga ‘Big Brother Vip Albania 2’.

Ai pati biletë kthimi herën e parë dhe e ka shfrytëzuar, shkruan nzoom.biz.

Pas debateve që patën brenda shtëpisë më të famshme, Arbana njoftoi që do të ketë eleminim të dyfishtë.

Dea e ka fituar një lojë dhe për këtë shkak e ka marrë të drejtën të dërgojë 3 persona në nominim.

Ajo vendosi që ta nominojë Efin, Luizin dhe Kiarën. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news