spot_img
9.4 C
Pristina
25/04/2024

Produksioni dhe lojërat e pista/Arbana detyrohet të bllokojë komentet në Instagram

Arbana Osmani mbrëmë nuk e kishte aspak të lehtë moderimin.

Kjo sepse pati ngjarje shumë të papritura, shkruan nzoom.biz.

Dea pati një mision duke nominuar 3 banorët më të spikatur kohëve të fundit: Kiarën, Luizin dhe Efin.

E, nga beteja kjo e fundit u eleminua duke bërë kështu që e gjithë Shqipëria të jetë e mllefosur për shpartallimin e grupit LEK.

Të gjithë po thonë se produksioni po luan si dëshiron vetë, kurse nga ky gjyq nuk shpëtoi as Arbana Osmani.

Prezantuesja e ‘Big Brother Vip Albania’ ka bllokuar të gjitha komentet në rrjetin social Instagram. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news