spot_img
25.7 C
Pristina
15/06/2024

Garë e fortë për shikueshmëri, produksionet e ‘Big Brother Vip’ bëjnë lëvizje të gabuar

Njëra nisi me 5 e tjetra me 24 dhjetor.

E kemi fjalën për ‘Big Brother Vip Kosova’ dhe ‘Big Brother Vip Albania 2’, shkruan nzoom.biz.

Këto dy Reality Show kanë arritur të depërtojnë thellë në zemrat e secilit shqiptar.

Emisioni n’ZOOM ju sjell një përmbledhje të formateve argëtuese që janë prezente në shtëpitë tona.

Duke dashur që të marrin primatin e të parit, produksioni kosovar dhe ai i Shqipërisë ndonjëherë bëjnë gabime të shumta që vërehen qartë. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news