spot_img
13 C
Pristina
15/06/2024

Produksionit i dalin në pah ‘dolloveret’, ja arsyet pse nuk lejohen parashutat me dedikime

Po bëhen gati 2 muaj që kur ka filluar.

Flitet për ‘Big Brother Vip Albania 2’, shkruan nzoom.biz.

Ky Reality Show ka thyer rekord të shikueshmërisë duke bërë kështu që disa nga banorët të jenë personazhe të spikatura.

Në anën tjetër, janë ndalur parashutat me dedikime për konkurrentët dhe n’ZOOM i ka zbuluar disa nga të pathënat e produksionit.

I ftuar në emisionin n’ZOOM ishte Arbër Xhaja i njohur për publikun si piloti i zemrës.

Ndiqni rrëfimin ekskluziv të tij dhe kuptoni detajet. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news