spot_img
12.2 C
Pristina
29/05/2024

A do të ketë hyrje të reja në ‘BBVK’?

‘Big Brother Vip Kosova’ ka filluar me 5 dhjetor.

Ky Reality Show ka arritur të ketë shumë shikues dhe të merr vëmendje me të papriturat, shkruan nzoom.biz.

Anash nuk kanë mbetur as lidhjet e dashurisë që u krijuan brenda shtëpisë.

Banorët janë familjarizuar me lojën e njëri-tjetrit, por a do të ketë hyrje të reja?

Emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli ju sjell një përmbledhje nga ky format.

Për këto dhe të tjera detaje ndiqni storien e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news