spot_img
34.5 C
Pristina
21/07/2024

Anita i’a ftof Vedatit: Nëse nuk të rrihet, ja dera lirisht dil!

Spektakli i natës së sontme po vazhdon të zhvillohet.

Pjesë e këtij Prime është Juli, Mbresa, Arta dhe Artani, shkruan nzoom.biz.

Ky i fundit i’u kap Julit për aleancën që ka krijuar me Stresin duke e ditur që dyshja që prej fillimit të këtij formati ishin armiq.

Vedat Bajrami ishte ai që e hodhi një deklaratë të fortë duke thënë se banorët nuk janë nivel i tij.

‘Nuk jeni nivel i imi’! Vedati kapet me krejt banorët, Dini tenton ta ndalojë

Edhe opinionistët, Anita Haradinaj dhe Olti Curri kanë reaguar për këtë temë duke e cilësuar Vedatin si të pasjellshëm duke i ofenduar konkurrentët tjerë.

LAJMET E FUNDIT
Related news