spot_img
26.4 C
Pristina
25/07/2024

Prisni pak! Piloti shqiptar pa dashje zbuloi diçka shumë private për Romeon

Romeo është një ndër artistët më të komentuar në mediat rozë.

Ai dhe vëllau i tij Donald u bënë edhe më viral me emisionin javor, shkruan nzoom.biz.

Por, si është artisti Veshaj në jetën reale?

Këtë e ka konfirmuar Arbër Xhaja i njohur për publikun si ‘Piloti i zemrave’ i cili ishte i ftuar në n’ZOOM me Albina Zeneli.

Ai u shpreh se i ka ndihmuar Romeo për të depërtuar edhe më tutje në showbizin shqiptar.

Për këto dhe të tjera detaje ju ftojmë ta ndiqni materialin e mëposhtëm. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news