spot_img
34.5 C
Pristina
21/07/2024

Sikur Tea edhe Olta e pëlqen Luizin, ja si e shpreh publikisht

Olta ka pranuar për herë të parë se ka afeksion për Luizin.

Në një bisedë me Armaldon, banorja e shtëpisë së Big Brother Vip pranon se pavarësisht se Luizi është kundërshtari i saj kryesor në lojë, ajo ka një afeskion për të.

E njëjta gjë është pohuar edhe nga maestro, i cili i tha Oltës se në atë shtëpi mund të flasë lirshëm vetëm me atë dhe Luizin.

Pjesë nga biseda:

Armaldo: Nuk më tërheq muhabeti me njeri tjetër përveç jush (Luizin dhe Oltën).

Olta: Edhe unë e kam këtë, sepse jemi afeksionuar. Ne luajmë me njëri –tjetrin, por jemi afeksionuar. Unë Luizin kundërshtar drejtpërdrejt dhe unë kam një afeskion për atë, nuk jam kafshë dhe nuk e mohoj.

LAJMET E FUNDIT
Related news