spot_img
15.1 C
Pristina
15/06/2024

Ish-banorja e ‘Big Brother’ thumbon konkurrentët aktual, thotë që nuk janë VIP-a

Fjorentina Halili ishte një ndër banoret më të forta të ‘Big Brother Albania 9’.

Ajo hyri çift dhe ka debatuar deri në fund, shkruan nzoom.biz.

Fjori arriti të rrëmbejë zemrat e publikut duke mbetur femër e pavarur dhe me karakter të fortë.

E ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli ajo shënon rikthim e flet pikërisht për lojën e banorëve të ‘Big Brother Vip Albania 2’.

Ish-konkurrentja e këtij Reality Show i shpreh pakënaqësitë e saj si shikuese duke thumbuar artistët e shtëpisë.

‘Nuk janë VIPA ata sepse është keqkuptuar kjo fjalë’, tha mes tjerash Fjori.

Intervista e plotë ju pret në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news