spot_img
34.5 C
Pristina
21/07/2024

Atmosfera ekskluzive e rihapjes së n’ZOOM Caffé, freskia e kryeqytetit

n’ZOOM Caffé u hap që në korrik të vitit 2019 duke ofruar shërbime të ndryshme.

Ky lokal ka sjell freski në kryeqytet, shkruan nzoom.biz.

E, në videon e mëposhtme mund ta ndiqni atmosferën ekskluzive të rihapjes së kësaj kafiterie.

Përndryshe, n’ZOOM Caffé është pjesë e emisionit n’ZOOM me Albina Zeneli ku tash e 6 vite është pjesë e tregut mediatik.

Se kush ka performuar dhe si ishte atmosfera ndiqni videon e plotë. /nzoom.biz/

 

LAJMET E FUNDIT
Related news