spot_img
8.7 C
Pristina
23/04/2024

Piloti i zemrës zbulon finalistët e ‘BBVA’? Ndiqni rrëfimin e tij ekskluziv

Arbër Xhaja ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM.

Ai njihet ndryshe si ‘Piloti i zemrës’ dhe si i tillë rrëfimet e tij janë shpërndarë me të madhe në rrjetet sociale, shkruan nzoom.biz.

Kjo sepse, piloti i njohur shqiptar ka arritur të krijojë miqësi me shumë personazhe publike.

Ekskluzivisht për n’ZOOM me Albina Zeneli, Arbëri flet për finalistat e edicionit të dytë të ‘Big Brother Vip Kosova’.

Për më shumë detaje ndiqni rrëfimin e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news