spot_img
16.4 C
Pristina
31/03/2023

Kiara i kapet keq Luizit, këngëtari bëhet gati ta lë shtëpinë?

Luiz Ejlli është një ndër banorët më të fortë të ‘Big Brother Vip Albania 2’.

Ai dhe Olta Gixhari duket se janë dy nga konkurrentët e njohur që dikush do të shpallet fitues, shkruan nzoom.biz.

Por, gjërat nuk po ecin edhe aq mirë mes tij dhe partneres Kiara Tito.

Kjo e fundit ka kërkuar distancim nga romanca me këngëtarin shqiptar e madje u acarua aq shumë sa në disa momente ka shpërthyer.

Emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli ju sjell një përmbledhje të kësaj ndodhie. /nzoom.biz/

spot_imgspot_imgspot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news