spot_img
27 C
Pristina
15/06/2024

Jo vetëm projekt muzikor, por Tuna e Cozman shihen në poza të afërta

E kishin paralajmëruar muaj më parë.

Bëhet fjalë për projektin e ri nga Tuna dhe Cozman, shkruan nzoom.biz.

Dyshja ishin çift e pastaj përfunduan të ndarë.

Këngëtarja nga Shkupi u martua me Patris Berisha me të cilin i ka dy djem, kurse reperi që jeton mes Londrës dhe Prishtinës pati lidhje dashurie që u bënë publike por jo afatgjata.

Ish-partnerët janë parë në studion e producentit Kico ku sipas imazhit duken tejet të afërt.

A është kjo risi e vetmja arsye që i ka bashkuar ata apo pritet një rikthim i emocionit?

Për më shumë detaje ndiqni storien e mëposhtme realizuar nga n’ZOOM me Albina Zeneli. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news