spot_img
13 C
Pristina
15/06/2024

U larguan shumë banorë në pak ditë! Çfarë vendimi do të marr produksioni për vazhdimin e ‘BBVA’?

‘Big Brother Vip Albania’ po vazhdon të jetë një ndër formatet më të komentuara.

Kjo sepse ky Reality Show mbledh pranë vetës shumë shikues duke rrëmbyer kështu zemrat e masës, shkruan nzoom.biz.

Secili tashmë i ka banorët e preferuar, e mes tyre dallohen Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari.

Por, anash nuk kanë mbetur as largimet nga ky program.

Dikush u tërhoq, e dikë produksioni e largoi sepse theu rregullat.

n’ZOOM me Albina Zeneli ju njeh me disa detaje ekskluzive nga ecuria e garës së këtij formati.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news