spot_img
26.4 C
Pristina
25/07/2024

Stresi i lumtur që Noizy i’a fali gabimet, tregon me nostalgji momentin e përqafimit skenik

Dy nga reperët më të njohur të momentit.

E kemi fjalën për Noizyn dhe Stresin, shkruan nzoom.biz.

Ky i fundit prej 3 muajsh është banor i ‘Big Brother Vip Kosova’.

Artisti shqiptar e tregoi vetën në të gjitha dimensionet e mundshme derisa po merr edhe kritika të shumta.

E, arsyeja e kësaj si duket vjen nga presioni i madh dhe izolimi duke marrë parasysh që janë brenda pa asnjë mundësi komunikimi.

Por, gjatë diskutimeve në ‘Darkën e të nominuarve’, Stresi foli për Noizyn aq mirë sa menduam se i ka mbetur peng që ishte aq gjatë në hasmëri me të.

Përndryshe, konkurrenti i shtëpisë e thotë me krenari që u lumturua tejmase për përqafimin skenik që u dha. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news