spot_img
8.7 C
Pristina
23/04/2024

Prisni pak, krizë mes tyre! Reperi shqiptar thumbon S4MM

ILLMILL është një reper i njohur nga Tetova.

Talenti i tij është i padiskutueshëm, shkruan nzoom.biz.

I ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli ai foli për mungesën e tij në tregun muzikor.

Ndiqni rrëfimin e tij ekskluziv mbi karrierën dhe jetën private.

Ai thumbon hapur ish-mikun, S4MM. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news