spot_img
19.8 C
Pristina
21/09/2023

Shkenda hedh kunja për koleget e estradës: Nuk kam nevojë për sponzora, i bëj vet!

Një sipërmarrëse e suksesshme si Shkenda Dubova.

Ajo tash e sa vite nuk po merret më me muzikë por me biznese, shkruan nzoom.biz.

Artistja e njohur kosovare ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli ku mes tjerash rrëfeu për karrierën e saj ndërvite.

Shkenda nuk heziton ta thotë të vërtetën për tematika të ndryshme, e njëra ndër to është edhe sponzorizimi që këngëtaret e kanë bërë fenomen aktual.

‘Unë nuk kam nevojë për sponzora, i bëj të gjitha vet’, tha mes tjerash bukuroshja.

Për këto dhe detaje të tjera ju ftojmë ta ndiqni materialin e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news