spot_img
10.7 C
Pristina
21/03/2023

Ekskluzive: Zbulohet i dashuri misterioz i Kejvinës

Kejvina Kthjella është një personazh i njohur i showbizit.

Ajo u bë pjesë e ‘Big Brother Vip Albania’ por nuk qëndroi edhe shumë gjatë, shkruan nzoom.biz.

Ish-banorja e këtij Reality Show e agravoi situatën dhe si pasojë e thyerjes së rregullave modelja seksi u përjashtua nga gara.

Emisioni n’ZOOM në videon e mëposhtme ju njeh me partnerin e saj të ri.

Ndiqni storien e plotë dhe kuptoni detajet ekskluzive. /nzoom.biz/

spot_imgspot_imgspot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news