spot_img
8.7 C
Pristina
23/04/2024

Interesante si situatë! Kida zgjedh këtë gjë për xhirime

Kida është një këngëtare e cila me zë e ka dëshmuar vlerën që ka.

Projektet e saj muzikore marrin miliona klikime, mijëra pëlqime e qindra komente, shkruan nzoom.biz.

Orhidea Latifi nuk e ka ndërmend të ndalet dhe tani e kemi një informacion unik për të.

“Çka ka t’re” e emisionit n’ZOOM me Albina Zeneli ju njeh me materialin ekskluziv të prurjes së re nga Kida.

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news