spot_img
8.7 C
Pristina
23/04/2024

Luizi po i përjashton vajzat! Banorja e ‘BBVA’ largohet nga shtëpia?

Edhe një konkurrente po dorëzohet.

Banorja e re e ‘Big Brother Vip Albania’ Antoneta Koçi, ka bërë gati valixhen për tu larguar nga shtëpia më e ndjekur në Shqipëri, njofton nzoom.biz.

Debatet që ka pasur me Luizin dhe Maestron kanë çuar Antonetën të marrë vendimin për tu larguar.

Bukuroshja e ka marrë valixhen për tu larguar dhe mbetet të shihet se çka pritet të ndodhë sonte në Prime. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news