spot_img
8.9 C
Pristina
25/03/2023

Xhezide Selimi, poetja e suksesshme që synon të bëhet avokate

Xhezide Selimi është një poete e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM ku mes tjerash foli për pasionet e saj, shkruan nzoom.biz.

Rrëfimi i ndjerë ka vazhduar edhe për disa detaje nga jeta private ku dallohet talenti i Xhezides për të krijuar.

Emisioni n’ZOOM ju njeh me profilin e juristes së ardhshme e cila synon të bëhet një avokate e suksesshme.

spot_imgspot_imgspot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news